ארז עשבי

עובד סוציאלי (.M.A), מטפל, איש חינוך, שחקן ומדריך קבוצות לבני נוער

במהלך העשור וחצי האחרונים אני עובד ומתמחה בעבודה פרטנית וקבוצתית עם בני נוער במסגרות שונות. לפני כ 15 שנה סיימתי את לימודי המשחק בתאטרון "החדר", ולפני כ 12 שנה סיימתי את לימודי התואר הראשון שלי ב"חינוך יצירתי" לילדים בסמינר הקיבוצים ובשנים שלאחר מכן עבדתי עם ילדים במסגרות שונות. בעשור האחרון סיימתי את לימודי התואר השני שלי בעבודה סוציאלית במגמת "ילד ונוער" באוניברסיטת חיפה, ובשנים האחרונות אני מתמחה בעבודה עם בני נוער במסגרות של ליווי אישי וקבוצתי במועדוניות, פנימיות ובתי ספר. 

במהלך השנים האחרונות פיתחתי שיטה טיפולית ויצירתית לעבודה עם בני נוער. השיטה משלבת בתוכה טכניקות שונות ומגוונות לעבודה טיפולית עם בני נוער. השילוב של כל הטכניקות ביחד הוא שיוצר את השיטה שלי ואת התשתית המתאימה לעבודה טיפולית המשלבת בתוכה ערכים של יצירתיות ועשייה. 

אני משלב ידע וניסיון מתוך שלושת הכובעים שלי: עובד סוציאלי, שחקן ומורה. שילובם של שלושת הכובעים הללו בתהליך העבודה עם בני הנוער מאפשר לי לעבוד ולהגיע אליהם בדרכים שונות ומגוונות. כל אחד מהכובעים הללו לא פחות מהשני, חשוב בפני עצמו והשלם של שלושתם ביחד יוצר את מי שאני ואת מה שיש לי להעניק לבני הנוער. 

קבוצות טיפוליות, מפגשים פרטניים, וייעוץ להורים לבני נוער

 אני עובד ומתמחה בעבודה פרטנית וקבוצתית עם בני נוער במסגרות שונות. אני משתמש בעבודתי בשיטות טיפול יצירתיות המותאמות במיוחד לעבודה עם בני נוער. שיטות העבודה שלי יוצרות תשתית ומרחב בטוחים ומתאימים לעבודה קבוצתית עם בני נוער. בעבודתי אני משתמש בכלים מתחומי הטיפול, היצירה והדרמה. במהלך השנים שמתי לי למטרה להיות עבור בני הנוער דמות מכילה, תומכת ומייעצת.

שאלות?

פנו אלי:

ארז עשבי

טלפון: 052-8936707

אימייל: [email protected] 

ואפשר גם לשלוח טופס:

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים